Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). 

          

          

          

Programos kodas: 261084022
Programos trukmė: 236 val.6 savaitės

Minimalus išsilavinimas (kvalifikacija): pagrindinis, medicininė pažyma ir teisė vairuoti motorinę transporto priemonę,asmens dokumentas,.amžius 18 metų.

 

Programos apibūdinimas:

Krautuvas – tai speciali mašina su vidaus degimo arba elektriniu varikliu, skirta pakelti, nuleisti ir/arba transportuoti įvairius krovinius. Vidaus degimo varikliai gali dirbti naudodami benziną, dyzeliną arba dujinius degalus. Ši mokymo programa skirta parengti krautuvų vairuotojus, galinčius dirbti įvairaus tipo krautuvais, kas labai aktualu įmonėms ir patiems vairuotojams, užsitikrinant įvairių darbų pasirinkimą. Tikslas – išmokyti saugiai atlikti krovinių pakrovimą, transportavimą ir sukrovimą. Programos metodika – integruotas mokymais, kai asmenys mokosi teorinių dalykų, susietų su praktiniu mokymu. Mokymo (si) turinys tolygiai sudėtingėja, didelis dėmesys skiriamas praktinių įgūdžių formavimui. Mokymo trukmė – 236 val.. Mokymosi programa yra sudaryta iš teorinio mokymo 85 val., praktinio mokymo 31 val. Ir gamybinės praktikos 120 val. Baigiamasis žinių tikrinimas vykdomas kvalifikacinio egzamino forma. Egzaminas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Asmenims, įsisavinusiems šią programą ir išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas nustatytos formos baigimo pažymėjimas (kodas 1500).

Krautuvų vairuotojas

Krautuvas-tai speciali mašina su vidaus degimo ar elektriniu varikliu.Gali dirbti naudodami benziną,dyzeliną arba dujinius degalus.

Nuo 18 metų

Suteikiama kvalifikacija krautuvų vairuotojas.

 

Reikalingi dokumentai:

1.Asmens dokumentas;

2.Išsilavinimo dokumentas;

3.Med.pažyma;

4.Vairuotojo pažymėjimas;

5.Nuotrauka 3x4;

 

    

Vairavimo Mokykla ARVAIRA anno 2000