Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). 

          

          

          

 

Vertindamas praėjusių metų statistiką susisiekimo ministras pasidžiaugė, kad pavyko išsaugoti net 44-rias gyvybes – 2013 m. mūsų šalyje eismo įvykiuose žuvo 258 žmonės arba 14,6 proc. mažiau nei 2012-aisiais. Tai mažiausias žuvusiųjų skaičius per 23-ejus mūsų šalies Nepriklausomybės metus.

Pasak ministro, siekdama užtikrinti eismo saugą šalyje Susisiekimo ministerija glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos policija, o šias institucijas sieja bendras tikslas – išsaugotos gyvybės keliuose.

Susisiekimo ministerija 2013 m. inicijavo teisės aktų pakeitimus, kad į Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo sąskaitą pervestos lėšos, gautos iš sumokėtų ar išieškotų baudų už nustatyto greičio viršijimą, valstybinės reikšmės keliuose užfiksuotą stacionariąja įranga, būtų skiriamos policijai.

Nuo 2013 m. kovo 1 d. įsigaliojo nauji Techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimai, kurie taikomi atliekant motorinių transporto priemonių ir jų priekabų privalomąją techninę apžiūrą.

Diegiant eismo saugos ir aplinkosaugos priemones buvo nutiesta 12,97 km pėsčiųjų ir dviračių takų, rekonstruotos 28 sankryžos, aktyviai vykdyta švietėjiška veikla.

Šiais metais Susisiekimo ministerija ir jai pavaldžios įstaigos, siekdamos įgyvendinti nuo liepos 1 d. įsigaliosiančias Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatas, parengs teisės aktų projektus kurių tikslas – gerinti eismo saugos situaciją šalies keliuose.

Taip pat ministerija pateiks Vyriausybei svarstyti Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimus, kuriuose peržiūrimos ir griežtinamos sankcijos už tam tikrus pavojingus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

 

info: alfa.lt

    

Vairavimo Mokykla ARVAIRA anno 2000